Bilgi Paylaşımcıyız
Hoşgeldiniz Bilgi Paylaşımcı
Forum Admin:can05 [ßy Coder AzRæ£L] {Onur Can Mert}
Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Kayıt Olunuz...

Vural Portal 2010 (tr)

Vural Portal 2010 (tr)

Mesaj  can05 Bir Perş. Ağus. 26, 2010 5:03 pm

Yapımcının açıklaması: VURAL PORTAL Selam arkadaşlar site hakkında kısa bir bilgi vereyim bu sitede diğer Vural Portal veri tabanlarını kullanamazsınız. Veritabanı içeriği bayağı bir değiştirildi. Eklenenlerin bazılarını yazayım üyelik onaylı onaysız olarak yapıldı onaylı olduğunda onaysız üyeler bazı sayfalardan yararlanamıyorlar. İçerik ekleme sayfası yapıldı. Yönetim panelinden kapatıp açma imkanınız var. Not defteri ve favori siteler eklentisi yapıldı. Her kez kendi notlarını ekleyebilecek ve favori sitelerini kaydedebilecek. Forum yerine soru cevap sayfası yapmaya çalıştım sorular ve cevaplar admin onayından geçmeden yayınlanmıyor. v.s. KURULUMU Dosyaları ftp ye atıp gerekli yazma izinlerini vermeniz yeterli. İlk kullanıcı adı ve şifre admin , admin dir Yönetim paneli şifresizini admin klasörünün içindeki giriş.asp nin 45 satırından değiştirebilirsiniz ilk şifre admin dir Veri tabanı yollarını ise ana dizindeki ayarlar.asp nin 3 satırından ve admin klasörünün içindeki ayarlar.asp nin 3 satırından değiştirebilirsiniz. NOT : VERİTABANI YOLLARINI SİTEYİ YÜKLEMEDEN ÖNCE KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİNİZ. VURAL PORTAL Selam arkadaşlar site hakkında kısa bir bilgi vereyim bu sitede diğer Vural Portal veri tabanlarını kullanamazsınız. Veritabanı içeriği bayağı bir değiştirildi. Eklenenlerin bazılarını yazayım üyelik onaylı onaysız olarak yapıldı onaylı olduğunda onaysız üyeler bazı sayfalardan yararlanamıyorlar. İçerik ekleme sayfası yapıldı. Yönetim panelinden kapatıp açma imkanınız var. Not defteri ve favori siteler eklentisi yapıldı. Her kez kendi notlarını ekleyebilecek ve favori sitelerini kaydedebilecek. Forum yerine soru cevap sayfası yapmaya çalıştım sorular ve cevaplar admin onayından geçmeden yayınlanmıyor. v.s. KURULUMU Dosyaları ftp ye atıp gerekli yazma izinlerini vermeniz yeterli. İlk kullanıcı adı ve şifre admin , admin dir Yönetim paneli şifresizini admin klasörünün içindeki giriş.asp nin 45 satırından değiştirebilirsiniz ilk şifre admin dir Veri tabanı yollarını ise ana dizindeki ayarlar.asp nin 3 satırından ve admin klasörünün içindeki ayarlar.asp nin 3 satırından değiştirebilirsiniz. NOT : VERİTABANI YOLLARINI SİTEYİ YÜKLEMEDEN ÖNCE KESİNLİKLE DEĞİŞTİRİNİZ.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
can05
Admin
Admin

http://bilgipaylasimci.net.tc